İzmir Akıllı Çatı Sistemleri

Lina Tente » İzmir Akıllı Çatı Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

Alüminyum panel çatı olarak da bilinen akıllı çatı sistemleri, zarif duruşu ve şık tasarımı ile dikkat çekmektedir. Genellikle işletmeler tarafından tercih edilen akıllı çatı, hem yaz hem de kış şartlarında oldukça yararlı oluyor.

Panellerde bulunan hava boşlukları, ısı yalıtımını sağlamakta oldukça etkilidir. Yazın güneşli havalarda, paneller kapatılarak gölgesinden faydalanmak mümkün olduğu gibi, mekanınızı da havalandırabilirsiniz. Aynı zamanda kış soğuklarında panelleri kapatarak mekanınızın ısı kaybını da engelleyebilirsiniz. Böylece yılın her mevsiminde, dış alanınızı iç mekanınızla aynı sıcaklıkta kullanabilirsiniz.

Akıllı çatı sistemleri bulunan işletmeler, sigara kullanım yasağına da takılmamış oluyorlar. Akıllı çatı bulunan işletmelerde, panellerin açılması ile açık alan elde edilmiş oluyor. Dış alanın havalandırmasının çok kısa bir sürede gerçekleşmesi sayesinde, işletmenizde bulunan müşteriler de sigara dumanından rahatsız olmayarak işletmenizde daha uzun süre kalabiliyorlar.

İzmir akıllı çatının en büyük avantajlarından biri de; kumandalı otomasyon sistemi sayesinde vakitten ve iş gücünden tasarruf etmenizi sağlamasıdır. Tek tuşla açılıp kapanabilir, istediğiniz aralık noktasına geldiğinde de durdurabilirsiniz.

Sağladığı ısı yalıtımı sayesinde her mevsim ısıtma ve soğutma giderlerinizden de tasarruf etmeniz mümkündür. Isı yalıtımı sayesinde yapacağınız tasarruf ile birlikte akıllı çatı fiyatları da oldukça makul bir seviyeye düşüyor sizin için. Akıllı çatı fiyatları, mekanın alanına ve malzeme kalitesine göre değişmekle birlikte sağladığı tasarruf sayesinde sizin için en uygun çözüm olacaktır.

Akıllı Çatı Hizmetimize Ait Görseller

İzmir Akıllı Çatı Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.