İzmir Cam Sistemleri

Lina Tente » İzmir Cam Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

Özellikle son 60 yılda sıkça kullanılan dış cephe cam kaplama, binaya estetik güzellikle birlikte işlevsellik de katmaktadır. Alüminyum ve camın harika uyumu ile binalar oldukça dikkat çekici ve prestijli bir görünüm de kazanır.

Sanıldığının aksine cam dış cepheler, oldukça sağlam ve sert darbelere karşı dayanıklıdır. Hem içeriden hem de dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı koruma sağlamak amacıyla, temperli (ön gerilmeli) camlar kullanılır. Böylece, bina içerisinde yaşanabilecek olan kazalarda, insan hayatını riske atacak senaryolar yaşanmasını engeller. Özellikle yüksek binalarda kullanılan dış cephe cam kaplama; yalnızca darbelere karşı değil, aynı zamanda iklim koşullarına karşı da dayanıklıdır. -40 derece ile +80 derece arasındaki tüm iklimsel şartlara karşı hem kendini hem de binanın içini koruyabilir. Isı sızdırmayan yalıtımı sayesinde, dışarıdaki hava koşulları ne olursa olsun, içeride hissedilmez. Bunlarla birlikte, yoğun yağışlı günlerde bina içerisine su girişini de engeller.

Binanızın baştan başa camla kaplı olması; binaya prestij kazandırmakla kalmaz, güneş ışığından da aktif olarak faydalanmanızı da sağlar. Dış cephe cam duvar olarak da bilinen cam kaplama, güneş ışınlarının zararlı kısmını süzer.
Dış cephe cam duvar, uygulandığı binaya yük bindirmediği için kat sayısını yükseltme avantajı da sağlar. Parçalı şekilde üretilip binaya monte edilmesi sayesinde, uygulanması oldukça rahat ve işlevseldir. Tüm bunlara ek olarak, çerçeve kullanılmasına gerek kalmadan cam plakaların yan yana getirilmesine de olanak tanır. Böylece, hem vakitten hem de bütçeden tasarruf etmenizi sağlar.

Cam Sistemleri Hizmetimize Ait Görseller

İzmir Cam Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.