İzmir Zip Perde Sistemleri

Lina Tente » İzmir Zip Perde Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

Son 10 yıldır büyük rağbet gören zip perde modelleri, alandan tasarrufu sağlaması nedeniyle tercih ediliyor. Son derece modern ve şık bir görünüme sahip olan zip perdeler, dikey hareket etmesi sayesinde, ekstra yan alana ihtiyaç duymaz.


Zip perde sistemleri, dayanıklılığı ile de gözde bir konuma geliyor. Saatte 140-150 km hızla esen rüzgarlara karşı bile oldukça dayanıklı olan zip perdeler, alüminyum profiller ile üretiliyor. Modern ve estetik olarak göze hitap eden zip perde modelleri, motorlu sisteme sahip olarak da üretilmektedir. Bu sayede, tek bir tuş yardımı ile açılıp kapanabilir, bunun için ekstra bir güç kullanmanıza ya da elle müdahale etmenize gerek kalmaz. Motorunun sessiz çalışması sayesinde, açılırken ya da kapanırken sessiz bir biçimde çalışır. Böylece, mekanda bulunan insanlar, sesten rahatsız olmaz.


Zip perdelerin en büyük avantajlarından biri de; su geçirmez özelliğe sahip olmasıdır. Su geçirmez özelliği sayesinde, yılın her mevsiminde, dilediğiniz gibi kullanabilir, en iyi sonuçları alabilirsiniz. Yazın, güneş ışıklarından korunmanızı, kışın da yağan yağışlardan korunmanızı sağlar.


Zip perde sistemleri, yalnızca güneş ışıklarından korumakla da kalmaz. Güneşten gelen zararlı UV, UVA ve UVB ışınlarına karşı da koruma sağlar. Bu sayede, yalnızca mekanınızı korumakla kalmayarak insan sağlığını da etkili bir biçimde koruyabilir.


Lina Tente tarafından üretilen zip perdeler, uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Bu özelliği sayesinde, bakımı ve temizliği oldukça kolay bir biçimde yapılabilir. Size uzun yıllar boyunca en etkili çözümü sağlayan zip perdeler, tamamen size özel olarak mekanınızın ölçülerinde üretilir.

İzmir Zip Perde Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.