İzmir Körüklü Tente Sistemleri

Lina Tente » İzmir Körüklü Tente Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

Körüklü tente modelleri, genellikle balkonlara ve camların üst kısımlarına monte edilir. Körüklü tente, uygulandığı cepheye oldukça hoş ve estetik olarak güzel bir görünüm katar.

Körüklü tente, güneş ışınlarını ve yağmur damlalarını kesmekte oldukça başarılıdır. Tentenin yan kısımlarının da kapalı olması sayesinde, yan kısımlardan gelecek olan güneş ışığını ve yağmuru da önler. Bu özelliği sayesinde, diğer tente modellerinden farklı ve avantajlıdır.

Körüklü tente modelleri; genellikle dış alanlarda, tente ya da branda gereksinimi duyulan bölgelere uygulanır. Körük sistemi sayesinde, açılıp kapanırken elle müdahale edilmesine gerek kalmaz. Körüklü tenteler, genellikle evlerin balkonları, pencere üstleri ve bahçe kenarlarına uygulandığı gibi; restoran, kafe gibi işletmelerin de pencere üstlerine, kapı üstlerine, açık alanların kenar kısımlarına uygulanabilir.

Körüklü tente malzemeleri, kullanım amacına göre demir ya da alüminyum profiller olarak değişir. Tentenin branda kısmı, iç bölümlerdeki profiller ile desteklenir. Böylece brandanın darbelere karşı dayanıklılığı arttırılmış olur. Esnek brandası sayesinde, tentenin üzerine düşecek maddelere karşı yırtılma riski de ortadan kaldırılmış olur.

Lina Tente’de körüklü tente malzemeleri, dayanıklılığının yanı sıra, estetik olarak da hoş gözükecek şekilde titizlikle seçilir. Böylece eviniz ya da işletmeniz, son derece dikkat çekici bir görünüme sahip olur.

Körüklü tente sayesinde, çok fazla kablo kullanmanıza gerek kalmadan yer tasarrufu edebilmeniz mümkündür. Oldukça sade ve işlevsel olmasıyla kullanımı da son derece rahat ve kolaydır.

Körüklü Tente Hizmetimize Ait Görseller

İzmir Körüklü Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.