İzmir Kasetli Tente Sistemleri

Lina Tente » İzmir Kasetli Tente Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

Kasetli tente, tente sistemlerinin en modern ürünüdür. Kasetli tente sistemi, alandan tasarruf ederek maksimum faydayı sağlamanıza yardımcı olur. Barındırdığı kaset sistemi sayesinde, tentenin tüm kumaşını dar bir alana sığdırabilir.

Kasetli tente sistemleri, sağlam kumaşı sayesinde en sert darbelere karşı bile dayanıklıdır. Her türlü kış ve yaz şartlarına ayak uydurabilir. Yağışlı havalarda sızdırma yapmaz ve yazın yakıcı güneşinde bile kumaşında çatlamalar meydana gelmez. Böylece kasetli tentenizi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz ve sürekli bakım yapmanızı gerektirmez.

Hem işletmeler için hem de evler için oldukça uygun bütçeli bir çözüm sunmakla birlikte son derece modern ve kompakt bir tasarıma da sahiptir. Kasetli tente montajı; hem düşük maliyetli hem de zahmetsiz bir biçimde uygulanır. Uygulanacağı alanın duvarına zarar vermeden, kırılıp dökülmeden kasetli tente montajı tamamlanır ve aynı gün içerisinde kullanıma başlanır. Hızlı ve kolay montajı sayesinde, vakitten tasarruf etmenize yardımcı olur.

Lina Tente kalitesiyle üretilen kasetli tenteler, kumaşı tamamen içine alarak dışarıdan gelebilecek zararlara karşı tam koruma sağlayan kasete sahiptir. Alüminyum profiller ve plakalar kullanılarak üretilen kasetli tenteler, paslanmaz cıvata ve pimlerle montajlanır. Bu sayede, iklimsel etkenlerden doğacak pas, kir ve küflerin önüne geçilmiş olur. Hem manuel hem de kumandalı sistem seçenekleri sayesinde tamamen size özel olarak üretilir. Kasetli tente sistemleri, elektrostatik toz boya kullanılarak hem insan sağlığı hem de çevre temizliği baz alınarak hazırlanır.

Kasetli Tente Hizmetimize Ait Görseller

İzmir Kasetli Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.