İzmir Win Tent Sistemleri

Lina Tente » İzmir Win Tent Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

Wintent olarak da bilinen win tente, genellikle pencereler için kullanılan, en sağlıklı tente modeli oluyor. “Window tent” olarak adlandırılan win tente sistemleri, pencerelere özel olarak tasarlanmıştır.


Genellikle evler, restoran ve kafeler gibi işletmelerde tercih edilen win tente; düz ya da bükümlü olmak üzere iki farklı kol çeşidine sahiptir. Bu kollar vasıtasıyla, alandan tasarruf ederek, en etkili çözümü sunar. 180 dereceye kadar açılabilen win tente modelleri, alanınızı güneş ışığından ve yağışlardan korumak için son derece etkilidir.


Güneşin geliş açısına uygun şekilde tentenizi açma imkanını sizlere tanıyan win tente sistemleri, oldukça uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Temizliği ve bakımı oldukça rahat olması sebebiyle son zamanlarda en çok rağbet gören tente sistemi oluyor.


Lina Tente tarafından üretilen win tenteler, son derece şık ve modern görünümünün yanı sıra, su geçirmez kumaşlar kullanılmasıyla da size en kaliteli çözümü sunuyor. Şık görünüşü sebebiyle, konsept mağazaların sıkça kullandığı win tente modelleri, alüminyum profiller kullanılarak üretiliyor. Tamamen kullanılacak alanınızın ölçülerine göre size özel olarak üretiliyor. Çevreyi, doğayı ve insan sağlını korumak amacıyla elektrostatik toz boya kullanılarak boyanıyor.


Win tentenin en büyük avantajlarından biri de; oldukça kolay bir kullanıma sahip olmasıdır. Dileğinize göre manuel ya da motorlu şekilde üretilen win tenteler; hızlı ve kolay bir şekilde, herhangi bir kır-dök işlemine gerek kalmadan monte edilebiliyor. Motorlu modelleri, tek bir tuş vasıtasıyla açılıp kapanarak ekstra güç kullanmanıza gerek kalmıyor.

İzmir Win Tent Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.