İzmir Oval Pergola Sistemleri

Lina Tente » İzmir Oval Pergola Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

Radyan pergola ya da radüslü pergola olarak da bilinen oval pergola, oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Oval bir görünüme sahip olmasından dolayı “oval pergola” olarak bilinir. Oval pergola sistemleri, estetik olarak son derece güzel gözükmesinin yanı sıra, oldukça da konforludur.

Bakımı ve temizliği son derece kolay olan akrilik kumaş ile yapılan oval pergola, uzun ömürlü ve oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Aynı anda hem kalite hem de göz zevkine hitap eden pergola ihtiyacınızı tek başına karşılamaya yetecektir.
Motorlu çalışma prensibi sayesinde oval pergola, hızlı bir şekilde açılıp kapanabilir. Üstelik tüm açma-kapama işlemlerinizi tek bir tuş yardımı ile kolayca yapabilirsiniz. Lina Tente tarafından üretilen oval pergola sistemleri, elektrostatik toz boya kullanılarak hem insan sağlığını hem de çevre temizliğini birinci önceliğinde bulundurur.

Lina Tente kalitesiyle üretilen oval pergola malzemeleri, her türlü kir ve pasa karşı son derece dayanıklıdır. Tüm cıvata ve bağlantı ekipmanlarında paslanmaz inox malzeme kullanılır. Ayrıca, tüm metal aksamı galvanizli olan oval pergola malzemeleri, hem yaz hem de kış şartlarında tüm iklimsel etkilere karşı da dayanıklıdır. Oval pergolanız, alüminyum profiller kullanılarak hazırlanır. Sahip olduğunuz mekanın ölçülerine göre, size özel olarak üretilir.

Hem açılırken hem de kapanırken sessiz çalışmasını sağlayan ses yalıtımı bulunur. Böylece oval pergolanız açılırken ya da kapanırken kimse sesten rahatsız olmaz.

Oval Pergola Hizmetimize Ait Görseller

İzmir Oval Pergola Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.