İzmir Bioklimatik Pergola Sistemleri

Lina Tente » İzmir Bioklimatik Pergola Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

İnsanlar; gerek evlerinde gerekse gittiği kafe ve restoranlarda açık alanda oturmak ister. Kapalı alanların boğuculuğundan kaçıp açık alanların ferahlığına kavuşmak ise her zaman mümkün olmayabiliyor. Yazın sıcak havalarda ve kışın soğuk havalarda, açık alanların keyfine varmak için tente kullanmak her zaman en doğru karar oluyor.

Tenteler arasında en konforlusu ise bioklimatik pergola olarak karşınıza çıkıyor. Peki, bioklimatik pergola nedir? Bioklimatik pergola; yazın sıcak kışın soğuktan koruyan mucizevi bir tente sistemidir. Uygulandığı açık alanları kapalı alana çevirirken, asla açık alan dokusunu silmez. Yağan yağmurlara karşı koruma sağladığı gibi, güneş ışınlarının insan sağlığına olan olumsuz etkilerinin de önüne geçer. Bunlarla birlikte, insan vücudunun ihtiyaç duyduğu oksijeni rahatlıkla alabilmesi için yapay yollara başvurmaya gerek kalmadan doğal yollarla oksijen alınmasını sağlar.

Lina Tente tarafından panjur sisteminde özel olarak üretilen bu pergola sistemi, güneş ışınlarını insanlar yerine duvara yansıtabilmektedir. Panjur sisteminin getirdiği bu kolaylık sayesinde, pergolanızın panellerini istediğiniz açıya getirmeniz mümkün oluyor. Yine panelleri tam açmadan, istediğiniz açıya getirerek mekanın hava almasını sağlayabilirsiniz. Pergola, istenildiği zaman da tamamen açılarak tam bir açık alan hissiyatı verebilir.

Lina Tente sayesinde, klima ve benzeri ürünlere para harcamanıza gerek kalmadan en doğru çözüme kavuşabilirsiniz. Bioklimatik pergola nedir, bioklimatik pergola fiyatları ne kadardır gibi sorularınızın cevabını almak ve bu son teknoloji sisteme sahip olmak için istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bioklimatik Pergola Hizmetimize Ait Görseller

İzmir Bioklimatik Pergola Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.