İzmir Şemsiye Sistemleri

Lina Tente » İzmir Şemsiye Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

Bahçenizde ya da işletmenizde güneş ışıklarına karşı etkili ve kolay kullanıma sahip çözüm arıyorsanız, Lina Tente’nin şemsiye modelleri da tam size göre. Hem portatif hem de sabit modelleri bulunan şemsiyeler, hem bahçeniz için hem de işletmeniz için son derece estetik bir çözüm olacaktır. Tamamen göze ve şıklığa hitap eden şemsiyeler, oldukça dikkat çekici bir tasarıma sahiptir.


Dış mekan şemsiyesi, güneşten korunmanın en dekoratif çözümü oluyor. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, bahçenize şıklık katmak için de tercih edebileceğiniz oldukça kullanışlı bir üründür. Farkı renk seçenekleri sayesinde istediğiniz konsepte ayak uydurabilen dış mekan şemsiyesi, estetik olarak şıklığı ön plana çıkarma amacıyla tasarlanmıştır.


En çok tercih edilen şemsiye modelleri, portatif şemsiyeler oluyor. Gün içerisinde güneşin değiştirdiği açıya uyum sağlamak amacıyla portatif modelleri oldukça rağbet görüyor. Bununla birlikte, şemsiyenizi istediğiniz yere taşımanıza da imkan veriyor.


Oldukça zarif bir duruşa sahip olan şemsiyeler, fiyatı en uygun olan çözüm oluyor. Buna ek olarak; hiçbir montaj gerektirmediğinden dolayı istediğiniz zaman değiştirmeniz, başka yere taşımanız, birden fazlaysa birleştirmeniz mümkün hale geliyor.


Yere ya da duvara monte edilen modelleri de bulunmaktadır. Monte edilen modelleri, hiçbir şekilde devrilme, düşme gibi olumsuz sonuçlara neden olmuyor. İşini sağlama almak isteyen işletmeler ya da kişiler, monte edilebilen modellerini tercih ediyor. Bunun en büyük sebeplerinden biri de, mekanına yapacağı konsept için şemsiye kullanmalarından kaynaklıdır.

İzmir Şemsiye Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.