İzmir Mafsallı Tente Sistemleri

Lina Tente » İzmir Mafsallı Tente Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

0507 519 02 95

Online İletişim

Eklemli tente olarak da bilinen mafsallı tente, oldukça geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Mafsallı tentenin en bilinen özelliği ise; eklemli bölümü sayesinde daha rahat ve kolay bir kullanım sağlamasıdır. Hem işletmeler hem de evler için sıkça tercih edilen mafsallı tente, hem yaz hem de kış şartlarında ihtiyaçlarınızı karşılayabilen en ekonomik ve işlevsel üründür.

Kış günlerinde her türlü yağışa karşı oldukça koruyucu olan mafsallı tente, yaz aylarında da güneş ışıklarından korumakta oldukça etkilidir. Eklem kısmının bir miktar eğilmesi ve kumaşının da sarkıtılması sayesinde, yaz aylarında oldukça etkili bir çözüm sunuyor.

Mafsallı tente modelleri, genellikle bir çevirme kolu yardımıyla açılıp kapanır. Ancak bazı mafsallı tente mekanizmaları, bir motor yardımıyla da çalışabilir. Motor ile çalışan mafsallı tente modelleri, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Bu sayede tek tuşla kontrol sağlamanız mümkün hale gelir. Motora bağlı olan mafsallı tente mekanizmaları sayesinde ekstra güç kullanmanıza gerek kalmaz.

Mafsallı tentelerin bir diğer fonksiyonel özelliği ise; rüzgar sensörünün eklenmesidir. Rüzgar sensörü sayesinde, aşırı rüzgarlı havalarda tentenizi olası zararlara karşı koruyabilirsiniz.

Mafsallı tenteler, oldukça işlevsel olması ve düşük maliyetli olması sebebiyle oldukça sık tercih edilmektedir. Özellikle işletmeler tarafından sıkça tercih edilen mafsallı tenteler, Lina Tente kalitesiyle size özel olarak üretilir. İhtiyacınız olan alanın ölçülerine uygun olarak birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilir. Hızlı ve sağlam bir şekilde monte edilen tenteniz, uzun yıllar boyunca sağlamlığını korur.

Mafsallı Tente Hizmetimize Ait Görseller

İzmir Mafsallı Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.