İzmir Şeffaf Stor Sistemleri

Lina Tente » İzmir Şeffaf Stor Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

Açık alanınızı hem yağıştan hem de rüzgardan korumak istiyorsanız sizin için en doğru çözüm şeffaf store sistemleri olacaktır. Hem tavanı hem de yan kısımları tamamen kapanabilen şeffaf store sayesinde, hem yaz hem de kış şartlarına karşı mekanınızı koruyabilirsiniz


Yan kısımlarının şeffaf olması sayesinde, görüşünüz kapanmaz. İsteğinize göre açıp kapatabileceğiniz şeffaf store, oldukça kullanışlı ve her mevsim için son derece ideal bir çözümdür. Şeffaf store, temizliği ve bakımı en kolay olan sistemlerden biridir. Uzun ömürlü brandalar ile üretilen şeffaf store, yıllar boyunca hiç eskimeden şıklığını korumaya devam eder.


Şeffaf store sisteminin en çok tercih edilme nedeni; gün ışığını tamamen alan tasarımı sayesinde son derece kullanışlı ve sade olmasıdır. Hem hafif hem de sağlam tasarımı sayesinde, uygulandığı her yere yakışan bir çözümdür. Bununla birlikte, kolay açılıp kapanabilme özelliği ile de dikkat çeken bir sistemdir.


Daha çok brandalı tasarımları olan şeffaf store sistemleri, manuel olduğu gibi motorlu modellere de sahiptir. Motorlu modelleri, tek tuş ile hızlı bir şekilde açma ve kapama özelliğine sahiptir.


Mekanınızı hem rüzgar, yağış gibi kış şartlarından koruyan hem de yaz aylarında tozlanmalardan koruyan şeffaf store fiyatları, her bütçeye uygundur. Isıtma ve soğutmadan da tasarruf etmenizi sağlayarak bütçenize destek olur. Lina Tente farkıyla mekanınıza özel olarak üretilen şeffaf store fiyatları, opsiyonel seçeneklere bağlı olarak değişmektedir.

İzmir Şeffaf Stor Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.