İzmir Pergola Sistemleri

Lina Tente » İzmir Pergola Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

Pergola sistemleri, genel olarak; yazın güneşten ve kışın da yağışlardan korunmak amacıyla ihtiyaç konumuna geliyor. Kendi içinde de farklı farklı türleri ve modelleri olan pergolalar, işlevselliği ve kullanım yerine göre de değişiyor.

Hem motorlu hem de motorsuz olan pergola modelleri, işletmelerde ya da evlerde kullanılıyor. Motorlu olan modelleri, tek tuş ile açıp kapatma imkanı sağlıyor. Böylece açıp kapatmak için enerji sarf etme gereği kalmıyor.

Lina Tente kalitesi ile üretilen pergola ve tenteler, oldukça dayanıklı malzemeler kullanılarak son teknoloji imkanlar ile üretiliyor. Mekanınızın ihtiyacına ve ölçüsüne göre size özel olarak hazırlanan pergola sistemleri, hem uzun ömürlü olması hem de bakımının ve temizliğinin kolay olmasıyla sizleri büyük bir yükten kurtarıyor.

Estetik olarak göze hitap eden pergola modelleri ile mekanınızın tüm dikkatleri üzerine çekmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen fonksiyonel ve son derece işlevsel olan pergola ve tente modelleri sayesinde yazın güneş ışıklarını önleyebilir, başka bir noktaya yansıtabilir ya da rahatsız etmeyecek düzeye indirebilirsiniz. Aynı zamanda kışın da yağışlara karşı mekanınızı koruyabilirsiniz.

Pergola ve tente sistemleri sayesinde açık alanlarınızı kapalı alana çevirmeniz mümkün oluyor. Kapalı alanın koruyuculuğu ile açık alanın ferahlığını bir araya getirmenize olanak sağlayan pergola ve tenteler, mekanınızın sürekli havadar kalmasına yardımcı oluyor. Böylece oksijen ihtiyacınızdan mahrum kalmıyorsunuz ve kapalı alanın bunaltıcı havasından da kurtulmuş oluyorsunuz.

Pergola Hizmetimize Ait Görseller

İzmir Pergola Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.