İzmir T Model Tente Sistemleri

Lina Tente » İzmir T Model Tente Sistemleri

Sevgi mah. Eskiizmir cad. No: 311/4A Karabağlar/İzmir

blank

0507 519 02 95

blank

Online İletişim

T model tente, genellikle yere monte edilerek kullanılır. Yere sabitlenen tente, hem sağa hem de sola doğru açılabilir. Her iki yönün de aynı anda açılması zorunlu olmadığı gibi, tek tarafın açılması da ağırlık yaparak denge kaybına yol açmaz.


Kısmen, yere sabitlenmeyen T model tente sistemleri de kullanılır. Sabitlenmeyen modellerinde ise, tentenin ayaklarında mermer ya da beton ağırlıklar bulunur. Bu sayede tentenin dengesi sağlanarak olası devrilme gibi kazaların da önüne geçilmiş olur.


T model tente sistemleri, tentenin duvara sabitlenme ihtimalinin olmadığı açık alanların güneş ışıklarından ve yağışlardan korunması amacıyla kullanılır.


Lina Tente tarafından üretilen T model tenteler, hem insan sağlığını hem de çevre temizliğini korumak amacıyla elektrostatik boya kullanılarak boyanır. Böylece hem uzun ömürlü boya kullanılmış olur hem de çevre ve doğa korunmuş olur.


T model tenteler; özellikle kafe, restoran gibi işletmeler tarafından tercih edilir. Her iki yöne de açılması sayesinde oldukça geniş alanı hem güneşten hem de yağıştan koruyabilmektedir. Eğer büyük ve geniş bir alanınız varsa sizin için en doğru çözüm, T model tente olacaktır.


T model tentelerde, her çeşit kumaş kullanmak mümkün olduğu gibi, kullanılan kumaşlar da her türlü iklimsel etkene karşı olabildiğince dayanıklıdır. İster motor sistemi ister de manuel sistem ile tentenizin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Motorlu sistem sayesinde, ekstra güce gerek kalmadan, tek bir tuş yardımı ile tentenizi açıp kapatabilmeniz mümkündür.

İzmir T Model Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Hizmetimizin fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.