Bergama Tente Pergola Sistemleri

Lina Tente » Bergama Tente Pergola Sistemleri

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında Bergama’daki açık alanların en büyük ihtiyacı, tente pergola sistemleri oluyor. Bu ihtiyaca yönelik çözümler sunan Lina Tente ise, Bergama’nın her noktasında kişiye ve kuruma özel tente ve pergola üretimi yapıyor.

Sıcak geçen yaz aylarında, güneşin yakıcı ve bunaltıcı sıcağından etkilenmeden açık alanları kullanabilmek için pergola sistemleri şart oluyor. Pergolanın yarattığı gölgelik alan sayesinde açık alanlarınızı günün her saatinde kullanmanız mümkün hale geliyor. Bu sayede, güneşten etkilenmeden açık havanın tadını çıkarma ve temiz hava alma imkanı elde ediliyor.

Yalnızca yazın değil, kışın da iklimsel şartlara karşı açık alanları korumak mümkündür. Kış aylarında artan yoğun yağışlar, kar ve rüzgarlar; açık alanları kullanmaya engel olurken, pergola sistemleri sayesinde açık alanlar kışın da kullanılabilir hale geliyor.

Yaz-kış açık alanlarda keyifli vakitler geçirmeye olanak tanıyan tente pergola sistemleri, dört mevsimin de şartlarına karşı dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Birinci sınıf brandası, -40 derece ile +80 derece arası tüm ısıya dayanıklı olarak üretilmiştir. Böylece; yoğun yağışlar, kar, tipi ve fırtına gibi olumsuz hava koşullarında bile yırtılma, sökülme ve kopya yapmaz. Özellikle de yaz aylarında, sıcaklığın da etkisiyle oluşan çatlaklara karşı son derece dayanıklıdır.

Alüminyum profiller ve paslanmaz inox malzemeler kullanılarak üretilmesi sayesinde; kir, pas ve küf tutmaz. Böylelikle, temizliği ve bakımı oldukça kolay bir hale gelir. Ayrıca, insan sağlığına zarar veren küf ve pas riski de ortadan kalkar. Bununla birlikte, hem insan sağlığı hem de çevre sağlığı gözetilerek, tüm ürünler elektrostatik toz boya kullanılarak boyanır.

Tamamen sık ve estetik olarak göze hitap eden tasarımlara sahip tente modelleri, sizlere son derece nezih ve keyifli bir ortam sunar. Misafirlerinizin gözlerini alamayacağı şıklığa sahip tente modelleri, mekanınızın ölçüsüne göre size özel üretilir. İster evinizin balkonu ya da bahçesi için ister işletmenizin açık alanları için en teknolojik çözüm, tente ve pergola olacaktır.

Bergama’nın her yerinden, ister motorlu ister manuel tente ve pergola modelleri için Lina Tente ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bergama Tente Pergola Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Bergama Tente Pergola Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!