Bornova Tente Pergola Sistemleri

Lina Tente » Bornova Tente Pergola Sistemleri

Hem yaz hem de kış aylarında mevsimsel etkilerden etkilenmeden açık alanlarınızı dilediğiniz gibi kullanabilmeniz mümkündür. Lina Tente sayesinde, Bornova’nın neresinde olursanız olun, açık alanlarınız için tente pergola sistemleri hizmeti alabilirsiniz.

Kış aylarında yoğunlaşan yağışlar ve yaz aylarındaki yakıcı güneşin etkisiyle açık alanları kullanabilmek zorlaşır. Olumsuz hava koşulları, beraberinde ısıtma ve soğutma giderlerini de getirir. Balkon, teras ve bahçe gibi açık alanlarınızı, dört mevsim boyunca etkili ve verimli bir biçimde kullanabilmek için çeşitli tente ve pergola çözümleri ihtiyacınız olacaktır. Tente pergola sistemleri, açılır kapanır özelliği sayesinde, kötüleşen iklim koşullarına rağmen açık alanlarınızda vakit geçirmenizi sağlar.

Lina Tente’nin birinci sınıf malzemeler kullanarak ürettiği tente ve pergola sistemleri, dört mevsim boyunca her türlü iklimsel koşula dayanıklıdır. Yakıcı yaz güneşi yüzünden branda ve profillerin çatlama riski ortadan kalkmıştır. Yoğun kar yağışı, fırtına ve tipi yaşanan kış günlerinde, şiddetli yaşanan iklimsel şartlarda bile yırtılma, sökülme ve kopma gibi durumlar yaşamanızı önler. -40 dereceden +80 dereceye kadar tüm ısıya karşı son derece dayanıklıdır.

Alüminyum profiller ve paslanmaz inox cıvatalar ile üretilen pergola modelleri; küf, pas ve kir tutmaz. Böylece pergolanızın temizliği ve bakımı ile sürekli zaman kaybetmemiş olursunuz. Kir ve küf tutmaması sayesinde, sizin ve misafirlerinizin sağlığını korumaya da yardımcı olur.

Lina Tente kalitesiyle üretilen pergola modelleri, estetik açıdan göze hitap edecek şekilde tasarlanır. Oldukça şık bir görünüme sahip olmasıyla misafirlerinizin gözlerini üzerine çekmeye yetecektir.

Hem manuel hem de motorlu modelleri bulunan tente sistemleri, kullanımı açısından oldukça kolaydır. Manuel modelleri, zorlanmadan açılıp kapanabilir ve her yaştan herkesin rahatça kullanabilmesine olanak tanır. Motorlu modelleri ise, uzaktan kumanda yardımı ile tek tuşla açılıp kapanabilir. Motorlu modeldeki tente sistemleri, elle müdahale gerektirmeden sizlere hem enerjiden hem de zamandan tasarruf etme imkanı tanır.

Hem kullanıcı hem de çevre sağlığı düşünülerek tüm ürünlerde elektrostatik toz boya kullanılır. Elektrostatik toz boya sayesinde başta küçük çocukların ve yakın çevredeki bitkilerin sağlığı riske atılmadan daha keyifli vakit geçirme fırsatı doğar.

Bornova Tente Pergola Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Bornova Tente Pergola Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!