Çiğli Tente Pergola Sistemleri

Lina Tente » Çiğli Tente Pergola Sistemleri

İstek, ihtiyaç ve taleplerinizi dikkate alarak tamamen size özel tente pergola sistemleri üreten Lina Tente, Çiğli’nin her bölgesinde aktif olarak hizmet vermektedir.

Lina Tente, ihtiyacınıza göre motorlu ve manuel olarak farklı çalışma şekillerine sahip tente pergola sistemleri üreterek kullanıcı memnuniyetini ilk önceliğinde tutar. Özellikle motorlu sisteme sahip modelleri; sizi yormayacak, yerinizden bile kalkmanızı gerektirmeyecek, tek tuşla kontrol edebileceğiniz uzaktan kumanda ile kolaylıkla açılıp kapanabilir. Bu sayede hem enerji tasarrufu sağlanabilmesi hem de her yaştan kullanıcının rahatça kullanabilmesi sağlanır.

Zevkiniz ve talepleriniz öncelikli olacak şekilde tente modelleri üreten Lina Tente, kullanım alanınıza göre gerek iş yerlerinizde, gerekse evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz tente modelleri ile uzun ömürlü çözümler sunar. Tamamen göz zevkinize ve estetik güzellik algılarınıza hitap eden; tarzınıza uygun tente modelleri, size keyifli bir kullanım imkanı sağlar.
Tente ve pergola sistemleri, her mevsimde ve her türlü iklim koşulunda, sıcak veya soğuk fark etmeksizin talepleriniz ve ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak tasarlanır. Bu sayede, size en rahat kullanımı sunar.

-40 derece ile +80 derece arasındaki tüm ısılara dayanıklı olmasıyla birlikte, paslanmaz inox cıvatalar ve alüminyum profiller kullanılarak üretilir. Böylece kullandığınız tente ve pergola sistemi; kir, pas ve küf tutmaz.

Ayrıca tüm pergola sistemleri ısı yalıtımlıdır. Boyamalarında ise elektrostatik toz boya kullanılır. Böylece hem insan sağlığı hem de çevre temizliği sağlanmış olur. Genellikle yaz aylarında brandalarda görülen güneşten kaynaklı çatlakların oluşmasına imkan tanınmaz. Kış aylarında yaşanan fırtına, dolu ve tipi gibi olumsuz hava şartları sonucu sökülme, yırtılma vb. deformeler oluşmaz. Hem kafe ve restoran gibi kurumsal işletmelerinizde; hem de bireysel olarak evlerinizin balkon ve bahçelerinde kullanabilmenize uygun olarak tasarlanır.

Tente pergola fiyatları, kullanım sağlayacağınız alana göre değişiklik göstermekle birlikte, Lina Tente tarafından her bütçeye uygun şekilde belirlenir. Lina Tente ihtiyacınıza yönelik farklı seçeneklerle birlikte size en uygun fiyatlı çözümleri sunar. Tente pergola fiyatları, bütçe dostu olmasıyla beraber sizi sıcak yaz aylarında soğutma masraflarından, soğuk kış günlerinde ise ısınma giderlerinden kurtaracaktır.

Çiğli Tente Pergola Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Çiğli Tente Pergola Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!