Karaburun Tente Pergole Sistemleri

Lina Tente » Karaburun Tente Pergole Sistemleri

Evlerinizin bahçe veya balkon gibi açık alanları yazın güneş ışınlarının etkisi; kışın fırtına, dolu ve tipi gibi olumsuz hava şartları nedeniyle zarar görür ve kullanılamaz. Bunları önlemek ve açık alanlarınızı rahatlıkla kullanabilmek için tente pergola sistemleri mevcuttur. Tente pergola sistemleri bir yandan balkonunuzu veya bahçenizi olumsuz hava şartlarından korurken bir yandan da mekanınıza şık ve güzel bir görüntü verir. Lina Tente güvenle kullanabileceğiniz tente ve pergole sistemleri üreterek bu sorunuzun çözümünü hazırlıyor. Lina Tente, Karaburun bölgesinin her köşesinde aktif olarak hizmet vermektedir.

Tamamen sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tasarlanıp üretilen tente modelleri, sizin zevkinize ve mekanınıza uygun olarak size özel üretilir. İsterseniz cafe, restoran gibi işletmelerinizde; isterseniz de bireysel olarak evlerinizin bahçe veya balkonlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz tente modelleri mekanınıza tamamen uyum sağlar.

Tente ve pergole sistemleri -40 derece ile +80 derece arası tüm sıcaklıklara dayanıklıdır. Bunun yanında, yapısında paslanmaz inox cıvatalar ve alüminyum profiller kullanılır. Malzemeleri kesinlikle kir, pas ve küf tutmaz, boyamasında ise çevre dostu ve insan sağlığını olumsuz etkilemeyen elektrostatik toz boya kullanılır. Pergolalar tamamen ısı yalıtımlıdır. Sıcak yaz aylarında brandasında güneşten kaynaklı çatlaklar oluşmaz. Kış aylarında da fırtına, dolu ve tipi gibi olumsuz hava şartları sonucu sökülme, yırtılma vb. olaylar yaşanmaz. Otomatik ve manuel olmak üzere iki farklı model mevcuttur.

Özellikle otomatik modeller, uzaktan kumandası sayesinde tek tuşla kontrol ediliyor. Böylece hem enerji tasarrufu hem de kullanım kolaylığı sağlanıyor. Bu sayede her yaştan kullanıcı ürünü kolayca kullanabiliyor.

Tente pergola fiyatları mekanınızın büyüklüğüne göre değişiklik göstermekle birlikte her bütçeye uygun seçenekleriyle size en uygun fiyatlı çözümü sunar. Tente pergola fiyatları bütçe dostu olmasıyla beraber sizi yaz aylarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma gibi birçok masraftan kurtarır. Sıcak bir yaz gününde balkonunuza ya da bahçenize vuran güneş, ortam ısısını oldukça arttırır. Balkonunuzda veya bahçenizde tente ya da pergola sistemleri olması halinde güneş ışınlarını engelleyerek ortam ısısını düşürebilirsiniz. Dolayısıyla da sizi soğutma ve ısıtma gibi birçok masraftan da kurtarır.

Karaburun Tente Pergole Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Karaburun Tente Pergole Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!