Kınık Tente Pergola Sistemleri

Lina Tente » Kınık Tente Pergola Sistemleri

Açık alanlarda her zaman, her mevsimde ve iklimde olumsuz mevsimsel ve iklimsel olaylar oluşur. Balkon, bahçe vb. açık alanları bu sonuçlardan korumamız gerekir. Tente pergola sistemleri bunun için çok iyi bir çözümdür. Yaz kış fark etmeksizin olumsuz hava şartlarından balkon, bahçe vb. açık alanlarınızı tente pergola sistemleri ile koruyabilirsiniz. Bir yandan mekanınızı olumsuz hava şartlarından korurken bir yandan da şık ve güzel bir hava katabilirsiniz. Lina Tente bunun için Kınık’ın her köşesinde aktif olarak hizmet vermektedir.

Tente modelleri size ve mekanınıza özel olarak tasarlanıp üretilir. Dolayısıyla da zevklerinize, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olur. Tente pergola sistemlerini cafe ve restoran gibi işletmelerinizde veya bireysel olarak evlerinizin balkon ve bahçelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tente modelleri balkon ve bahçe gibi açık alanlarınızı olumsuz hava olaylarına karşı korur, bir yandan da şık ve güzel bir görüntü verir.

Tüm tente pergola sistemleri yaşadığınız bölgeyle uyumludur.-40 derece ile +80 derece arasındaki tüm sıcaklıklara dayanıklı olarak üretilirler. Üretimi sırasında paslanmaz inox cıvatalar ve alüminyum profiller kullanılır. Malzemeleri kir, pas ve küf tutmaz. Boyama sırasında ise insan sağlığını düşünen ve çevre dostu bir boya olan elektrostatik toz boya kullanılır. Tüm pergolalar ısı yalıtımlıdır. Sıcak yaz aylarında brandasında güneşten kaynaklı çatlaklar asla oluşmaz. Kışın ise fırtına, yoğun yağış, dolu ve tipi gibi olumsuz hava şartları sonucunda herhangi bir sökülme, yırtılma vb. bir durum oluşmaz. Bunun yanında ürünlerin motorlu ve manuel olmak üzere iki farklı modeli bulunur. Özellikle motorlu modeller size oldukça rahat ve kolay bir kullanım sağlar. Motorlu modellerde bulunan ve tek tuş ile kolaylıkla kontrol edilebilen uzaktan kumanda sayesinde oturduğunuz yerden rahatlıkla ürünü kullanabilirsiniz. Bu sayede her yaştan kullanıcılar düşünülür ve kullanım kolaylığı sağlanmış olur.

Tente pergola fiyatları her bütçeye uygundur. Bu sayede size en uygun fiyatlı çözümü sunar. Tente pergola fiyatları bütçe dostu olmasının yanında sizin yazın soğutma, kışın ise ısıtma masraflarından kurtarır. Örneğin yazın balkonunuzdan içeri giren güneş evinizin sıcaklığını oldukça arttıracaktır, dolayısıyla soğutma giderlerinizde artacaktır. Fakat balkonunuzda tente ve pergola sistemleri kullanıldığı takdirde güneşin içeri girmesi engellenecek ve soğutma giderleriniz düşecektir.

Kınık Tente Pergola Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Kınık Tente Pergola Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!