Kiraz Tente Pergola Sistemleri

Lina Tente » Kiraz Tente Pergola Sistemleri

Her mevsimde ve her türlü iklimsel koşulda açık alanlarınızı korumanız gerekir. Lina Tente ile bu ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılayabilirsiniz. Size özel üretilen tente pergola sistemleri ile hem mekanınızı koruyun hem de ona şık ve güzel bir görüntü katın. Lina Tente Kiraz’ın her bölgesinde aktif olarak hizmet vermektedir.

Tente pergola sistemleri tamamen sizin istekleriniz, talepleriniz ve ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak tasarlanır ve üretilir. Dolayısıyla kullanıcı memnuniyeti ön plandadır. Farklı tente modelleri ile size ve mekanınıza en uygun modelleri kullanabilirsiniz. Tente modelleri sizin zevklerinize göre hazırlanacağı için asla ortamın dekorasyonunu ve dış görünüşünü kötü etkilemez. Yani sonunda asla kötü bir görüntü ile karşılaşmazsınız.

Tente ve pergola sistemleri -40 derece ile +80 derece arasındaki tüm ısılara dayanıklıdır. Üretiminde paslanmaz inox cıvatalar ve alüminyum profiller kullanılır. Malzemeler asla kir, pas ve küf tutmaz. Boyamasında ise tamamen çevre dostu ve insan sağlığını kötü etkilemeyen elektrostatik toz boya kullanılır. Elektrostatik boya ile aynı zamanda tasarım kalitesi de üst düzeye çıkarılmış olur. Ürünün her noktasına eşit olarak dağılan boya, görsel olarak da kaliteli bir deneyim imkanı sağlar.

Pergolalarda kullanılan malzemeler, ısı yalıtımlıdır. Sıcak yaz aylarında asla brandasında güneşten kaynaklı çatlaklar oluşmaz. Soğuk kış günlerinde ise yoğun yağış, fırtına, dolu ve tipi gibi olumsuz hava şartları nedeniyle sökülme, yırtılma gibi olaylar asla yaşanmaz. Ayrıca ürünlerin motorlu ve manuel olarak iki farklı modeli vardır. Özellikle motorlu modellerde oldukça rahat ve konforlu bir kullanım sağlanır. Tek bir tuş ile kontrol edilebilen uzaktan kumanda sayesinde ürünü, yerinizden bile kalkmanıza gerek kalmadan kolayca kullanabilirsiniz. Uzaktan kumandanın tek bir tuş ile kontrolü sayesinde de kolay kullanım sağlanıp her yaştan kullanıcının rahatça kullanabilmesi sağlanmıştır.

Tente pergole fiyatları mekanınızın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Yinede her bütçeye uygun seçenekleriyle size en uygun fiyatlı çözümü sunar. Tente pergole fiyatları bütçe dostu olmasıyla beraber sizi yaz aylarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma gibi birçok masraftan kurtarır.

Kiraz Tente Pergola Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Kiraz Tente Pergola Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!