Konak Tente Pergola Sistemleri

Lina Tente » Konak Tente Pergola Sistemleri

Konak’ta, yılın her mevsiminde iklimsel etkilerden dolayı açık alanlarınızı kullanmakta güçlük yaşıyor olabilirsiniz. Hem olumsuz hava şartlarından korunarak balkon, bahçe vb. tüm açık alanlarınızı koruma altına alıp hem de onlara şık ve güzel bir görüntü sağlamak için tente pergola sistemleri kullanabilirsiniz. Lina Tente ile hem mekanlarınıza hem de göz zevkinize uygun tente pergola sistemleri edinerek bu ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür.

Tente modelleri tamamen sizin istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz göz önüne alınarak kişiye özel üretilir. İsterseniz cafe, restoran gibi işletmelerinizin açık alanlarında; isterseniz de bireysel olarak evinizin bahçesi veya balkonunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı tente modelleri sayesinde bu tür açık alanlarınızı güvenle korurken mekanlarınızın dekorasyonu ve dış görünüşünden de asla feragat etmek zorunda kalmazsınız. Kullanacağınız tente modelleri sizin ve ortamın estetik zevkine uygun olup ortam ile uyumunu üst seviyede tutar. Bu sayede asla kötü bir görüntü ile karşı karşıya kalmazsınız.

Tente ve pergole sistemleri -40 derece ile +80 derece arasındaki tüm sıcaklıklara dayanıklı olarak üretilir. Yapısında paslanmaz inox cıvatalar ve aliminyum profiller kullanılır. Malzemeleri kir, pas ve küf tutmamakla birlikte boyasında tamamen çevre dostu ve insan sağlığını kötü etkilemeyen elektrostatik toz boya kullanılır. Pergoleler tamamen ısı yalıtımlıdır. Sıcak yaz günlerinde brandasında güneşten kaynaklı çatlaklar oluşmaz. Soğuk kış günlerinde ise yoğun yağış, fırtına, dolu ve tipi gibi olumsuz hava şartları nedeniyle sökülme ve yırtılma gibi sonuçlarla karşılaşılmaz. Bunun yanında motorlu ve manuel olmak üzere iki farklı modeli bulunan ürünlerin özellikle motorlu modellerinde üst düzey bir kullanım kolaylığı sağlanır. Motorlu modelleri, uzaktan kumandası sayesinde elle müdahale gerektirmeden açılıp kapanabilir. Bu sayede; hem enerji tasarrufu sağlanırken hem de her yaştan kullanıcının rahatlıkla kullanabilmesine olanak tanınmış olur.

Tente pergola fiyatları mekanınızın ihtiyaçlarına ve tasarımlarına göre değişiklik gösterse de her bütçeye uygun seçenekleriyle hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılar için en uygun çözümü sunar. Tente pergola fiyatları bütçe dostu olmasıyla beraber sizi yaz aylarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma gibi birçok masraftan kurtarır.

Konak Tente Pergola Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Konak Tente Pergola Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!