Menemen Tente Pergola Sistemleri

Lina Tente » Menemen Tente Pergola Sistemleri

Sizin için özel olarak tasarlanıp üretilmiş, tarzınızı yansıtacak tente pergola sistemleri Lina Tente’de mevcuttur. Hem bahçe, balkon gibi açık alanlarınızı olumsuz hava şartlarından koruyup hem de mekanlarınıza estetik olarak güzel bir görüntü verebilirsiniz. Yaz kış açık alanlarınızı koruyacak şekilde dizayn edilmiş tente pergola sistemleri sizin için en uygun çözüm olabilir. Lina Tente Menemen bölgesinin her köşesinde aktif olarak hizmet vermektedir.

Mekanlarınıza en uygun tente modelleri ile isterseniz cafe, bar, restoran vb. her türlü işletmenizde; isterseniz de evinizin balkonu veya bahçesinde rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Farklı tente modelleri mekanınıza uyum sağlar ve açık alanlarınızın dikkat çeken bir görünüme sahip olmasına imkan tanır. Bu sayede aynı anda açık alanlarınızı koruyup bir yandan da mekanınıza şık bir görüntü katar.

Tüm tente pergola sistemleri yaşadığınız bölgeye uyumludur.-40 derece ile +80 derece arasındaki tüm sıcaklıklara dayanıklı olarak üretilirler. Yapısında paslanmaz inox cıvatalar ve alüminyum profiller kullanılır. Malzemeleri kir, pas ve küf tutmaz.

Boyama sırasında ise insan sağlığını düşünen ve çevre dostu bir boya olan elektrostatik toz boya kullanılır. Tüm pergola modelleri, birinci sınıf malzemelerden üretilir. Sıcak yaz aylarında brandasında güneşten kaynaklı çatlaklar asla oluşmaz.

Kışın ise fırtına, yoğun yağış, dolu ve tipi gibi olumsuz hava şartları sonucunda herhangi bir sökülme, yırtılma vb. bir durum oluşmaz. Bunun yanında ürünlerin motorlu ve manuel olmak üzere iki farklı modeli bulunur. Özellikle motorlu modeller size oldukça rahat ve kolay bir kullanım sağlar. Motorlu modellerde bulunan ve tek tuş ile kolaylıkla kontrol edilen uzaktan kumanda sayesinde oturduğunuz yerden rahatlıkla ürünü kullanabilirsiniz. Bu sayede her yaştan kullanıcılar düşünülür ve kullanım kolaylığı sağlanmış olur.

Tente pergola fiyatları her bütçeye uygundur. Bu sayede size en uygun fiyatlı çözümü sunar. Tente pergola fiyatları bütçe dostu olmasının yanında sizin yazın soğutma, kışın ise ısıtma masraflarından kurtarır. İklimlendirme giderlerinden tasarruf etmenizi sağlayan yalıtımı, dört mevsimin de şartları göz önüne alındığından her türlü mevsimsel etkiden sizi korur.

Menemen Tente Pergola Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Menemen Tente Pergola Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!