Ödemiş Tente Pergola Sistemleri

Lina Tente » Ödemiş Tente Pergola Sistemleri

Yaz kış fark etmeksizin tüm mevsimlerde ve iklimlerde açık alanlarınızı mevsimsel şartlardan korumanız gerekir. Evlerinizi balkon ve bahçelerini, işletmelerinizin açık alanlarını tente pergola sistemleri ile koruyup bir yandan da ortama şık bir görüntü katabilirsiniz. Lina Tente ile bir yandan açık alanlarınızı koruma altına alırken bir yandan da mekanınızın dekorasyonunu ve dış görünüşünü bozmadan ortama şık ve güzel bir hava katabilirsiniz. Lina Tente Ödemiş’in her bölgesinde aktif olarak hizmet vermektedir.

Tüm tente pergola sistemleri mekanınıza ve sizin göz zevkinize uygundur. Farklı tente modelleri mekana uyum sağlar ve dış görünüşten asla ödün vermezsiniz. İsterseniz cafe, bar ve restoran gibi işletmelerinizde; istersenizde evlerinizin balkonlarında ve bahçelerinde bireysel olarak kullanabilirsiniz. Tüm tente modelleri sizin zevkinize uygun olarak tasarlanıp üretilir dolayısıyla asla kötü bir görüntü ile karşılaşmazsınız.

Bütün tente ve pergola sistemleri -40 derece ile +80 derece arasındaki tüm sıcaklıklara dayanıklı olarak üretilirler ve üretiminde paslanmaz inox cıvatalar ve aliminyum profiller kullanılır. Malzemeler kir, pas ve küf tutmaz. Boyamasında ise çevre dostu ve insan sağlığını etkilemeyen elektrostatik toz boya kullanılır. Bütün pergolalar ısı yalıtımlıdır. Sıcak yaz günlerinde güneşin etkisi ile çatlaklar oluşmaz. Kış aylarında da yoğun yağış, fırtına, dolu ve tipi gibi olumsuz hava şartları nedeniyle sökülme veya yırtılma gibi sonuçlarla karşılaşılmaz.

Ürünlerde motorlu ve manuel olmak üzere iki farklı model bulunur. Özellikle motorlu modellerde oldukça kolay bir kullanım sağlanır. Tek bir tuş ile rahatlıkla kontrol edilebilen uzaktan kumandası sayesinde yerinizden bile kalkmanıza gerek kalmaz. Ayrıca, motorlu modelleri; elle müdahale edilmesini gerektirmez. Tek bir tuş ile kolay kullanım amaçlandığı için her yaştan kullanıcı ürünü rahatlıkla kullanabilir.

Tente pergola fiyatları her bütçeye uygun seçenekleriyle karşınıza çıkar, dolayısıyla size en uygun fiyatlı çözümü sunar. Tente pergola fiyatları bütçe dostu olmasıyla birlikte sizi yazın soğutma kışın ise ısıtma gibi birçok masraftan kurtarır. İklimlendirme giderlerinden yapacağınız bütçe tasarrufunun yanı sıra, klimaların zararlı etkilerinden de korunmanız sağlanır. Böylece siz ve misafirleriniz, daha sağlıklı zaman geçirebilirsiniz.

Ödemiş Tente Pergola Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Ödemiş Tente Pergola Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!