Selçuk Tente Pergola Sistemleri

Lina Tente » Selçuk Tente Pergola Sistemleri

Açık alanlarda her zaman, her mevsimde ve iklimde olumsuz mevsimsel ve iklimsel olaylar oluşur. Balkon, bahçe vb. açık alanları bu sonuçlardan korumamız gerekir. Tente pergole sistemleri bunun için en iyi çözümdür. Yaz kış fark etmeden; olumsuz hava şartlarından balkonunuzu, bahçenizi ve bunun gibi açık alanlarınızı tente pergole sistemleri ile koruyabilirsiniz. Bir yandan mekanınızı olumsuz hava şartlarından korurken bir yandan da şık ve güzel bir hava katabilirsiniz. Lina Tente bunun için Selçuk’un her noktasında kaliteli malzemeleri ve kusursuz işçiliği ile hizmet vermektedir.

Tente ve pergole sistemleri -40 derece ile +80 derece arasındaki tüm sıcaklıklara dayanıklı olarak üretilir. Yapısında paslanmaz inox cıvatalar ve alüminyum profiller kullanılır. Malzemeleri kir, pas ve küf tutmamakla birlikte boyasında tamamen çevre dostu ve insan sağlığını kötü etkilemeyen elektrostatik toz boya kullanılır. Sıcak yaz günlerinde brandasında güneşten kaynaklı çatlaklar oluşmaz. Soğuk kış günlerinde ise yoğun yağış, fırtına, dolu ve tipi gibi olumsuz hava şartları nedeniyle sökülme ve yırtılma gibi sonuçlarla karşılaşılmaz.

Sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlanıp hazırlanan tente pergole sistemlerini isterseniz cafe, bar ve restoran gibi işletmelerinizde; isterseniz de bireysel olarak evinizin balkonunda ya da bahçesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı tente modelleri içerisinden size en uygun modelleri seçerek en iyi kullanım deneyimini sağlayabilirsiniz. Tamamen sizin göz zevkiniz ve isteklerinize göre hazırlandığı için daima estetik olarak dikkat çeken bir tasarımınız olur.

Bunun yanında motorlu ve manuel olmak üzere iki farklı modeli bulunan ürünlerin özellikle motorlu modellerinde üst düzey bir kullanım kolaylığı sağlanır. Tek bir tuşla kolaylıkla kontrol edilebilen uzaktan kumandası sayesinde yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmaz. Böylelikle hem enerji tasarrufu, hem de her yaştan kullanıcının rahatlıkla kullanabilmesi için kullanım kolaylığı sağlanır.

Tente pergole fiyatları mekanınızın ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterse de her bütçeye uygun seçenekleriyle size en uygun fiyatlı çözümü sunar. Tente pergole fiyatları bütçe dostu olmasıyla beraber sizi yaz aylarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma gibi birçok masraftan kurtarır.

Selçuk Tente Pergola Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Selçuk Tente Pergola Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!