Tire Tente Pergole Sistemleri

Lina Tente » Tire Tente Pergole Sistemleri

Her zaman, her mevsimde ve her iklimde olumsuz mevsimsel ve iklimsel olaylar oluşur. Buna bağlı olarak da balkon, bahçe gibi açık alanlarınızı bu tür iklimsel olaylardan korumanız gerekir. Tente pergola sistemleri en ideal korumayı sağlar. Hem balkon ve bahçe gibi açık alanlarınızı koruyup hem de onlara şık ve güzel bir hava katar. Lina Tente Tire’nin her bölgesinde aktif olarak hizmet vermektedir.

Tente ve pergola sistemlerinde motorlu ve manuel olmak üzere iki farklı modeli bulunur. Özellikle motorlu modeller size oldukça kolay bir kullanım sağlar. Motorlu modellerde bulunan ve tek tuş ile kolaylıkla kontrol edilebilen uzaktan kumanda sayesinde oturduğunuz yerden kalkmanıza bile gerek kalmadan rahatlıkla ürünü kullanabilirsiniz. Böylece hem enerjinizden hem de vaktinizden tasarruf edebilirsiniz.

Tente pergola sistemleri mekanınızın ölçülerine göre size özel olarak tasarlanıp üretilir. Dolayısıyla da zevklerinize, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza hitap edecek nitelikte olur. Tente pergola sistemlerini cafe ve restoran gibi işletmelerinizde veya bireysel olarak evlerinizin balkon ve bahçelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tente modelleri balkon ve bahçe gibi açık alanlarınızı olumsuz hava olaylarına karşı korurken bir yandan da şık ve güzel bir görüntü verir.

Tüm tente pergole sistemleri yaşadığınız bölgenin şartlarına uyumludur. Oldukça dayanıklı malzemeler kullanılarak birinci sınıf işçilik ile üretilir. -40 derece ile +80 derece arasındaki tüm sıcaklıklara dayanıklı olarak üretilmekle beraber yapısında paslanmaz inox cıvatalar ve alüminyum profiller kullanılır. Malzemeleri kir, pas ve küf tutmaz. Yaz aylarında brandasında güneşten kaynaklı çatlaklar oluşmaz. Kışın ise fırtına, yoğun yağış, dolu ve tipi gibi olumsuz hava şartları sonucunda herhangi bir sökülme, yırtılma vb. bir durum ile karşılaşılmaz. Boyama sırasında ise insan sağlığını düşünen ve tamamen çevre dostu bir boya olan elektrostatik toz boya kullanılır.

Tente pergole fiyatları tamamen bütçe dostudur. Tente pergole fiyatları her bütçeye uygun olmasıyla beraber sizi yaz aylarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma gibi birçok masraftan kurtarır. Yalıtımlı malzemeleri sayesinde klima gibi iklimlendirme araçlarının zararlı etkilerine karşı sağlığınızı koruma altına alır.

Tire Tente Pergole Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Tire Tente Pergole Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!