Torbalı Tente Pergola Sistemleri

Lina Tente » Torbalı Tente Pergola Sistemleri

Torbalı’da dört mevsim boyunca bazı olumsuz hava şartları gözlemlenir. Yaz veya kış fark etmeden açık alanlar olumsuz hava koşullarından etkilenir. Dolayısıyla da açık alanlar dış görünüşü bozmadan koruma altına alınmalıdır. İstek ve ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanıp üretilen tente pergola sistemleri balkon, bahçe gibi açık alanlarınızın iklimsel koşullardan korunması için en doğru çözüm olacaktır. Sizi mevsimsel etkilerden koruyarak açık alanlarınızda daha iyi vakit geçirmenizi sağlayan bu sistemleri, Torbalı’nın her noktasında Lina Tente kalitesiyle edinebilirsiniz.

Tente pergole sistemleri size ve mekanınıza uygun olarak tasarlanır ve üretilir. İsterseniz cafe, restoran vb. bir işletmede; isterseniz de evinizin bahçesinde ya da balkonunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı tente modelleri içerisinden size en uygununu seçerek tam olarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tente modelleri sizin zevkleriniz ve istekleriniz göz önünde bulundurularak yapıldığı için mekanınıza tam olarak uyum sağlar ve asla sonunda kötü bir görüntüyle karşılaşmazsınız.
Bütün tente ve pergola sistemleri -40 derece ile +80 derece arasındaki tüm sıcaklıklara dayanıklı olarak üretilirler.

Üretiminde paslanmaz inox cıvatalar ve alüminyum profiller kullanılır. Malzemeler kir, pas ve küf tutmaz. Boyamasında ise çevre dostu ve insan sağlığını etkilemeyen elektrostatik toz boya kullanılır. Sıcak yaz günlerinde güneşin etkisi ile çatlaklar oluşmaz. Kış aylarında da yoğun yağış, fırtına, dolu ve tipi gibi olumsuz hava şartları nedeniyle sökülme veya yırtılma gibi sonuçlarla karşılaşılmaz.

Ürünlerde motorlu ve manuel olmak üzere iki farklı model bulunur. Özellikle motorlu modellerde oldukça kolay bir kullanım sağlanır. Tek bir tuş ile rahatlıkla kontrol edilebilen uzaktan kumanda sayesinde yerinizden bile kalkmanıza gerek kalmaz. Tek bir tuş ile kolay kullanım sağlaması sayesinde elle müdahale etmeye gerek kalmadan her yaştan kullanıcı ürünü rahatlıkla kullanabilir.

Tente pergole fiyatları her bütçeye uygun seçenekleriyle karşınıza çıkar ve size en uygun seçimi yapabilirsiniz. Tente pergole fiyatları bütçe dostu olmasıyla beraber sizi yaz aylarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma gibi birçok masraftan kurtarır. Bununla beraber, zamandan da tasarruf etmenizi sağlayarak açık alanlarınızda daha keyifli vakit geçirmenize imkan tanır.

Torbalı Tente Pergola Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Al

Torbalı Tente Pergola Sistemleri Akıllı Çatı, Bioklimatik Pergola, Dış Cephe Cam, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Oval Pergola, Pergola, Şeffaf Stor, Şemsiye, T Model Tente, Win Tent, Zip Perde Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın!